درباره مـا

شرکت گیتی آذر اوراسیا ساینا در سال 1391 در راستای تحقق بخشیدن به ارائه و تولید محصولات در حوزه سلامت و زیبایی فعالیت خود را آغاز نمود. هدف این مجموعه ارائه و تولید محصولات آرایشی و بهداشتی با کیفیت ،به دست توانای صنعتگران داخلی با شعار جهانی شدن محصول ایرانی ، و همچنین گسترش فرهنگ بومی سازی آرایشی در سراسر کشور عزیزمان است.

شرکت گیتی آذر اوراسیا ساینا مفتخر به تولید و عرضه محصولات آرایشی با برند GRACE می باشد که از نظر متخصصین داخلی قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی بوده ، که خود نشان دهنده بالندگی رقابتی این برند می باشد.

مراحل تولید و ارائه برند GRACE با بهره گیری از دانش متخصصان و مخترعین کشور طی سالها فعالیت تحقیقاتی و پژوهشی شروع و با قدرت ادامه یافت.

این مجموعه با گذشت بیش از 7 سال سابقه در زمینه ارائه محصولات بهداشتی و آرایشی و اخذ مجوزها ی لازم از اداره کل نظارت و ارزیابی فرآورده های غذایی ، آرایشی و بهداشتی توانسته است حوزه فعالیت خود را گسترش داده و محصولاتی با برند های Dasoza, Gas, Zymenko, Bavaria, Grace و Cadena روانه بازار نماید.

ما بر این باوریم که زیبایی ویژگی درونی هر بانوی ایرانی بوده و در این راستا وظیفه خود میدانیم که در این مسیر به این ویژگی تجلی بیشتری بخشیم .


گزیده ای از افتخارات مجموعه :

1. اخذ پروانه عضویت صنفی از انجمن صنفی مدیران مراکز دانش بنیان 1395

2. اخذ تندیس از جشنواره تقدیر از شرکت های دانش بنیان کشور – آبان 1395

3. شرکت در نمایشگاه بین المللی ایران بیوتی در محل دائمی نمایشگاه تهران در سال های 1396و 1397

4. اخذ لوح سپاس از بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی و ماشین آلات وابسته در بخش ارزی – کره جنوبی

5. اخذ لوح برترین مدیریت غرفه از بیست و پنحمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده ، پاک کننده و بهداشتی و سلولزی وماشین آلات آرایشی .